Instinct® 2X Solar

INTELIGENTNÉ, ODOLNÉ, ŠPORTOVÉ OUTDOOROVÉ GPS HODINKY
Inteligentné, odolné hodinky GPS so solárnym nabíjaním, súborom taktických funkcií, podporou bezkontaktných platieb Garmin Pay a kombináciou športových, outdoorových a zdravotných funkcií. Hodinky majú integrovanú výkonnú LED baterku s dlhou výdržou batérie. Sú vybavené solárnym sklíčkom Power Glass™, ktoré sa stará o hybridné dobíjanie a výrazne predlžuje výdrž batérie.

ikonky Instinct 2X Solar
Instinct 2X Solar

Instinct® 2X Solar

NAVRHNUTÉ DO EXTRÉMU

Tieto odolné hodinky sú vodotesné do hĺbky 100 metrov a sú odolné voči vysokým teplotám a nárazom. Navyše vďaka puzdru z polyméru vystuženého vláknami a chemicky zosilnenému sklu Corning® Gorilla® Glass odolnému proti poškriabaniu vydržia aj tie najnáročnejšie podmienky. Z hľadiska odolnosti spĺňajú vojenskú normu MIL-STD-810.

CHOĎTE SVOJOU CESTOU

Hodinky Garmin Instinct 2 sa vyznačujú osobitým vzhľadom. Sú k dispozícii v rôznych variantoch v závislosti od účelu použitia a prípadne aj vo viacerých veľkostiach a farbách. Všetky varianty majú spoločné charakteristické vlastnosti, ako je nízka hmotnosť, vysokokontrastný displej alebo extrémna odolnosť a výdrž.

VÝDRŽ BATERIE BEZ OBMEZENÍ

Solárne dobíjanie na modeloch Instinct 2 po prvýkrát prináša možnosť neobmedzenej výdrže batérie v režime smart hodiniek. Správca napájania navyše umožňuje meniť jednotlivé nastavenia hodiniek a okamžite vidieť vplyv zmien na výdrž batérie. Výsledkom je skvelý prehľad a kontrola nad napájaním hodiniek.

Pozrite sa
na hodinky
a začnite konať.

SOLÁRNE DOBÍJANIE
SOLÁRNE DOBÍJANIE

Sklíčko Power Glass™ so solárnym dobíjaním predlžuje výdrž batérie a dodáva o 50 % viac energie ako Instinct® 2 Solar. Vydajte sa o krok ďalej so solárne dobíjanou batériou a potenciálne neobmedzenou životnosťou v režime smart hodiniek.

ZABUDOVANÁ LED BATERKA
ZABUDOVANÁ LED BATERKA

Pri slabom osvetlení vás podrží vstavaná baterka s viacerými diódami LED, premenlivou intenzitou a zábleskovým svetlom, ktoré zodpovedá vášmu tempu. V režime červeného bezpečnostného svetla budete mať prehľad o svojom okolí aj v noci.

VIACPÁSMOVÝ GPS PRIJÍMAČ
VIACPÁSMOVÝ GPS PRIJÍMAČ

Hodinky sú vybavené viacpásmovým prijímačom GPS novej generácie, ktorý dosahuje výrazne vyššiu presnosť pri určovaní polohy používateľa. Nový prijímač dosahuje výrazne lepšie výsledky aj v miestach s obmedzeným výhľadom na oblohu.

ZABUDOVANÉ SNÍMAČE ABC
ZABUDOVANÉ SNÍMAČE ABC

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Všetky snímače sa navyše dajú automaticky alebo ručne kalibrovať.

NAVIGÁCIA PO TRASE
NAVIGÁCIA PO TRASE

Možnosť navigácie po naplánovanej alebo prejdenej trase. Trasy si môžete jednoducho naplánovať napríklad pomocou aplikácie mapy.cz a preniesť ich do hodiniek prostredníctvom služby Garmin Connect. V teréne si tiež môžete uložiť body trasy, ku ktorým vás hodinky môžu navigovať späť.

UKLADANIE BODOV V TERÉNE
UKLADANIE BODOV V TERÉNE

Majte prehľad o tom, kde sa nachádza vaše auto, začiatok trasy alebo iný známy bod vzhľadom na vašu polohu, aby ste k nemu mohli nájsť cestu späť.

Funkcie
smart hodinek.

SMART FUNKCIE
SMART FUNKCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete na hodinkách sledovať prichádzajúce hovory vrátane mena volajúceho a prijímať e-maily, textové správy a ďalšie oznámenia zo smartfónu.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA

Prostredie, ktoré ponúka funkcie na stiahnutie, ciferníky hodiniek a aplikácie, ktoré môžu rozšíriť možnosti a funkcie vašich smart hodiniek. Prostredie Connect IQ možno použiť aj na preprogramovanie a poskytovanie vlastného obsahu.

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Bezkontaktné platby Garmin Pay umožňujú vložiť odtlačok kreditnej karty do pamäte hodiniek a platiť na bezkontaktných termináloch bez karty alebo telefónu. Zoznam bánk, ktoré podporujú službu Garmin Pay, nájdete tu.

DETEKCIA NEHODY
DETEKCIA NEHODY

Po spárovaní s telefónom dokážu hodinky rozpoznať nehodu a automaticky alebo manuálne upozorniť vybrané kontakty pomocou funkcie automatického rozpoznania nehody.

KALENDÁR
KALENDÁR

Po spárovaní so smartfónom kompatibilným s technológiou Bluetooth sa môžu informácie z kalendára prenášať z telefónu na displej hodiniek s prehľadom denných plánov.

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™
APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™

Mobilná a webová aplikácia Garmin Connect slúži ako tréningový denník a zároveň ako miesto na zálohovanie a vyhodnocovanie zaznamenaných aktivít vrátane zdravotných údajov.

Do všetkých
podmienok.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

Viac ako 25 športových profilov umožňuje hodinkám ponúkať rôzne funkcie a nastavenia pre rôzne športy. Hodia sa na beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, silový tréning, indoor lezenie, golf, jogu a ďalšie.

PREKÁŽKOVÉ PRETEKY
PREKÁŽKOVÉ PRETEKY

Sledujte svoj výkon počas prekážkových pretekov - počas pretekov sa zaznamenávajú časy medzi bežeckými a prekážkovými úsekmi. Po manuálnom zaznamenaní medzičasu počas prvého okruhu sa môžete sústrediť len na preteky, pretože medzičas sa zaznamenáva automaticky. Po pretekoch si potom môžete prezrieť svoje štatistiky.

HIIT CVIČENIA
HIIT CVIČENIA

Športový profil umožňuje zaznamenávať a viesť tréningy HIIT vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastných tréningov. Nastavte počet sérií, intervaly cvičenia/odpočinku a ďalšie možnosti.

MERANIE VO2 MAX
MERANIE VO2 MAX

Hodinky dokážu merať VO2 MAX. VO2Max je ukazovateľ predpokladaného výkonu. Určenie hodnoty VO2Max zohľadňuje aj prípadné výkyvy vo výkone spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Hodinky dokážu poskytovať denné tréningové odporúčania na základe úrovne vašej kondície, aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

ASISTENT REGENERÁCIE
ASISTENT REGENERÁCIE

Po každom tréningu môžete zistiť, ako dlho trvá zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, ako je stres, každodenné cvičenie alebo spánok.

Zdravotné
funkcie.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Sledujte hodnoty srdcovej frekvencie vrátane upozornení, ak je vaša pokojová srdcová frekvencia príliš vysoká alebo nízka počas dlhšieho časového obdobia. Monitorujte svoju srdcovú frekvenciu počas aktivít.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Zaznamenajte si fázy ľahkého, hlbokého a REM spánku. Všetko môžete sledovať na hodinkách a v aplikácii Garmin Connect v telefóne.

RANNÁ SPRÁVA
RANNÁ SPRÁVA

Hneď po prebudení získajte prehľad o svojom spánku, regenerácii a tréningovom pláne - spolu so stavom HRV a predpoveďou počasia. Správu si môžete prispôsobiť tak, aby obsahovala informácie, ktoré vás zaujímajú.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Funkcia využíva údaje o zmenách srdcovej frekvencie, telesnej záťaži, spánkovom režime a ďalšie údaje na výpočet rovnováhy medzi odpočinkom alebo regeneráciou a výdajom energie. Hodnotu Body Battery vyjadruje pomocou hodnoty od 0 do 100.

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Senzor Pulse Ox meria, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík. Táto hodnota je dôležitá nielen pri sledovaní aklimatizácie alebo kvality spánku, ale aj v prípade vírusového ochorenia, ktoré môže ovplyvniť funkciu okysličovania krvi.

STAV HRV
STAV HRV

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii sledovaním variability srdcovej frekvencie. Získajte lepší prehľad o svojom zdraví, regenerácii a tréningovom výkone pomocou údajov o variabilite srdcovej frekvencie (HRV). Na analýzu HRV používame technológiu vyvinutú tímom Firstbeat Analytics™.

Remienky QuickFit® vám umožnia prispôsobiť si štýl bez použitia náradia.
Pozrite si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect.
Prispôsobenie zariadenia Garmin pomocou obchodu Connect IQ.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.